VITAPOL Smakers kolby świąteczne dla gryzoni, królików i gryzoni 2 szt.

11 grudnia 2023 Karmy dla zwierząt

Przysmak w kolbie odpowiedni dla królików i gryzoni. Przysmak w kolbie dla królików i gryzoni. Jest to doskonały sposób na uzupełnienie diety królików i myszy, dostarczający niezbędnych witamin i minerałów. Tekstura i twardość zapewniają ścieranie zębów.

Kolby Vitapol zostały wysuszone w niskich temperaturach, aby zachować maksymalną wartość odżywczą. Kolba jest wyposażona w plastikowy haczyk do zawieszenia w klatce.

Zadaj pytanie

Pytania i odpowiedzi

Hasło e-mail Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się Zapamiętaj mnie na tym komputerze zgodnie z Polityką prywatności

Nie znaleziono zestawów

Typ:

Kolba

Parametry

Rodzaj paszy:

złożony

Pasza

Waga opakowania (kg)

0.1

Marka:

VITAPOL

Jakie są zasady wystawiania opinii o produkcie? Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL, którzy zakupili ten produkt, mogą go oceniać. Gwiazdki reprezentują średnią ocenę wszystkich ocen. Będziemy publikować zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny po moderacji recenzji.

Recenzja

Nie znaleziono recenzji

Napisz recenzję

Dziękujemy za dodanie zdjęcia do produktu

Czy zakupiłeś ten produkt? Wiesz jak sprawuje się na co dzień? Dodaj swoje zdjęcie, aby pomóc innym kupującym dokonać dobrego wyboru.

Wyślij swój nick Zdjęcie Prześlij inny plik Prześlij plik Opis Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację zdjęć mojego pupila, również bez imienia, w publikacjach Fera.pl online i offline. Wyrażam zgodę na wykorzystanie opracowań redakcyjnych mojego zdjęcia. Oświadczam, że moje zdjęcia są wynikiem samodzielnej, osobistej twórczości i nie naruszają praw, dóbr ani godności innych osób. Przejrzysty formularz

Prześlij zdjęcie

11 grudnia 2023 Karmy dla zwierząt