VITAPOL Vita ziołowa suszona marchew dla królików i gryzoni 100 g

10 stycznia 2024 Karmy dla zwierząt

Gryzonie i króliki mogą podjadać suszoną marchew.

Jest to świetny sposób na urozmaicenie codziennego menu. Marchew zawiera wiele witamin, takich jak prowitamina C, witaminy z grupy B, witamina PP i witamina A. Działa oczyszczająco, wspiera odporność i pomaga w trawieniu. Ma pozytywny wpływ na florę jelitową i działa antybakteryjnie. Naturalny smakołyk bez konserwantów i dodatków.

Składniki: suszona marchew.

Składniki analityczne: białko surowe (oznaczane metodą Kjeldahla) min. 9,0%, tłuszcz surowy min. 2,4%, włókno surowe max. 2,4%. Popiół surowy max: 13,6% 9,2%, wilgotność max. 12%

Zalecenia żywieniowe: Może być podawany jako dodatkowy smakołyk do diety podstawowej.

Zadaj pytanie

Pytania i odpowiedzi

Hasło e-mail Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się, aby zapamiętać mnie na tym komputerze zgodnie z Polityką prywatności

Nie znaleziono zestawów

Typ:

Mieszanka paszowa

Parametry

Dodatkowe korzyści zdrowotne:

Witaminy

Waga opakowania (kg).

1

Marka:

VITAPOL

Jakie są zasady wystawiania opinii o produkcie? Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL, którzy zakupili ten produkt, mogą go oceniać. Gwiazdki reprezentują średnią ocenę wszystkich ocen. Będziemy publikować zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny po moderacji recenzji.

Recenzja

Napisz recenzję

Alexandra Data wydania 02-08-2023

Króliki mnie uwielbiają :) Gorąco polecam

Dziękujemy za dodanie zdjęcia do produktu.

Czy zakupiłeś ten produkt? Czy wiesz, jak sprawdza się na co dzień? Dodaj swoje zdjęcie, aby pomóc innym kupującym dokonać najlepszego wyboru.

Wyślij swój nick Zdjęcie Prześlij inny plik Prześlij plik Opis Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację zdjęć mojego pupila, również bez imienia, w publikacjach Fera.pl online i offline. Wyrażam zgodę na wykorzystanie opracowań redakcyjnych mojego zdjęcia. Oświadczam, że moje zdjęcia są wynikiem samodzielnej, osobistej twórczości i nie naruszają praw, dóbr ani godności innych osób. Przejrzysty formularz

Prześlij zdjęcie

10 stycznia 2024 Karmy dla zwierząt